НВК "Якимівська гімназія"

gallery/эмблема — копия (2)

Переваги Google Class

Google Class

gallery/переваги


Легке налаштування

Вчителі можуть організовувати курси, запрошувати учнів та інших вчителів. У стрічці курсу зручно публікувати завдання, оголошення і питання.


Економія часу та паперу

Планувати навчальний процес, створювати курси, роздавати завдання і спілкуватися з учнями - все це можна робити в одному сервісі.


Зручність

Учні можуть переглядати завдання в стрічці або календарі курсу або на сторінці "Список справ". Всі матеріали автоматично додаються в папки на Google Диску.


Продуктивна комунікація

У Класі викладачі можуть публікувати завдання, здійснювати розсилку оголошення і починати обговорення, а учні - обмінюватися матеріалами, додавати коментарі в стрічці курсу і спілкуватися по електронній пошті. Інформація  постійно оновлюється, що дозволяє викладачам оперативно перевіряти завдання, ставити оцінки і додавати коментарі.

Оперативно ділитися посиланнями, відео та зображеннями з сайтів в Класі за допомогою розширення "Поділитися в Google Класі" тепер просто! Миттєво відправляйте веб-сторінки учням за допомогою розширення "Поділитися в Google Класі". Учні також можуть надавати викладачеві доступ до свого екрану.


Інтеграція з популярними сервісами

У Класі можна працювати з Google Документами, Календарем, Gmail, Диском і Формами.


Доступність і безпека

Клас - це безкоштовний сервіс. У ньому немає реклами, а матеріали і дані учнів не використовуються в маркетингових цілях.

Клас доступний в Інтернеті і через мобільний додаток Google Клас для Android і iOS.

  

gallery/01
gallery/03
gallery/02